ماهی برنامه نویسی بهینه ساز دانلود برنامه

ماهی: برنامه نویسی بهینه ساز دانلود برنامه آموزشی asp.net pluralsight وب سایت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درآمد ۱۰ میلیارد تومانی تراکتورسازی را بدهید / مصطفی آجورلو

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی گفت: ما از محل تبلیغات دور زمین در فصل گذشته و فصل جاری درآمد نداشته ایم که این اتفاق عجیب و بی مثال در دنیا است.

درآمد ۱۰ میلیارد تومانی تراکتورسازی را بدهید / مصطفی آجورلو

مصطفی آجورلو: درآمد ۱۰ میلیارد تومانی تراکتورسازی را بدهید

عبارات مهم : فوتبال

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی گفت: ما از محل تبلیغات دور زمین در فصل گذشته و فصل جاری درآمد نداشته ایم که این اتفاق عجیب و بی مثال در دنیا است.

به گزارش مهر و به نقل از کلوب تراکتورسازی، مصطفی آجورلو با اشاره به پرسشها اکثر کلوب های حاضر در لیگ برتر و عدم تحقق بخش قابل توجهی از درآمدهای قانونی فوتبال گفت: ما بر اساس سیاست قطع وابستگی اقتصادی فوتبال حرفه ای به کمک های دولتی گام برداشته ایم و همانطور که پیش از این اعلام کردم در دو فصل نزدیک به ۴۵ میلیارد تومان درآمد داشته ایم ولی هنوز موفق به گرفتن حق خودمان از مهم ترین و مرسوم ترین درآمدهای مشروع فوتبالی نشده ایم که این مسئله پرسشها زیادی را جهت تراکتورسازی و سایر کلوب ها ایجاد کرده است.

درآمد ۱۰ میلیارد تومانی تراکتورسازی را بدهید / مصطفی آجورلو

وی ادامه داد: درآمد ۴۵ میلیاردی و به شکل میانگین ۲۲ میلیارد در هر فصل شاید تا حدودی جهت تامین هزینه های متعارف یک کلوب کافی باشد ولی در سال ۹۶ کلوب تراکتورسازی بیش از ۱۳ میلیارد تومان از بدهی های به جا مانده از سال های گذشته را پرداخت کرد و طبیعتا با بخش باقیمانده امکان اداره یک تیم فوتبال حرفه ای در لیگ برتر با توجه به هزینه های سنگین موجود مشمول بر بر قرارداد اعضای کادر فنی ، بازیکنان هزینه های سفرهای داخلی و خارجی وجود ندارد. راه حل پرسشها مالی که نه تنها جهت تراکتورسازی بلکه جهت اکثر کلوب های لیگ برتر در این مقطع زمانی وجود دارد احقاق حقوق قانونی و مشروع فوتبالی است که متاسفانه در این سال ها به هیچ وجه تحقق نیافته است.

مدیرعامل تراکتورسازی همچنین گفت: ما از محل تبلیغات دور زمین در فصل گذشته و فصل جاری درآمد نداشته ایم که این اتفاق عجیب و بی مثالی در سطح فوتبال دنیا هست. چطور ممکن است که کلوب ها محور و علت مهم درآمدزایی در حوزه تبلیغات باشند ولی از این محل منتفع نشوند و راهکاری جهت احقاق حقوقشان وجود نداشته باشد؟ یا به طور مثال چطور ممکن است که پخش مسابقه های داخلی بهانه و علت دریافت آگهی در صدا و سیما باشد ولی از این درآمد هیچ سهمی به خود کلوب ها پرداخت نشود؟ در واقع من در جایگاه مدیرعامل ملزم به انجام تعهدات خودم در قبال اعضای تیم هستم ولی درآمدهایی که حاصل از حضور اعضای تیم من در زمین مسابقه و انجام بازی هاست به کلوب تعلق نمی گیرد!

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی گفت: ما از محل تبلیغات دور زمین در فصل گذشته و فصل جاری درآمد نداشته ایم که این اتفاق عجیب و بی مثال در دنیا است.

آجورلو اضافه کرد: فیفا ، کنفدراسیون فوتبال آسیا ، دولت محترم و مجلس همگی بر ضرورت استقلال اقتصادی فوتبال و عدم وابستگی به کمک های دولتی تاکید می کنند که این امر به سادگی محقق خواهد شد مشروط بر آنکه اراده ای در این راستا وجود داشته باشد. هنگامی که یک کلوب دولتی هر سال ده ها میلیارد تومان به شکل مستقیم یا غیر مستقیم از درآمدهای دولتی منتفع می شود هیچ نیازی به منابع مالی دیگر ندارد ولی به طور مثال تراکتورسازی که در این دو فصل یک ریال بودجه مصوب نداشته و روی پای خودش ایستاده بر اساس ضوابط فوتبال حق قانونی خودش را مطالبه می کند. اگر قرار است از محل اعتبارات دولتی به ورزش حرفه ای کمک شود نباید هیچ تفاوت و استثنایی وجود داشته باشد و اگر قرار نیست چنین اتفاقی بیافتد باید کمک های دولتی به هر شکل و با صورت ظاهرا قانونی ولی در حقیقت غیر قانونی قطع شود آیا که این مصداق حقیقی توزیع ناعادلانه منابع دولتی است.

وی یادآور شد: البته بین کلوب ها و فدراسیون تفاهم صورت گرفته که مساله حق پخش در فصل آینده حل شود. در مورد تبلیغات دور زمین ولی هنوز شرایط مبهم است.مسئولین فدراسیون فوتبال حدود ۶ ماه پیش اعلام کردند کلوب ملزم به پرداخت کلیه بدهی های داخلی و خارجی سال های گذشته است تا هم سهمیه حضور در مسابقه های آسیایی و پرونده حرفه ای سازی را کسب کنیم و هم تهدیدات ناشی از عدم انجام تعهدات در خصوص پرونده های فیفا را از خودمان دور کنیم که می توانست نتیجه های بسیار تلخ و سنگینی به همراه داشته باشد ولی پرسش اینجاست که هنگامی که کلوب ها ملزم به انجام تعهدات شده است و به این شکل مقروض می شوند آیا درآمد تبلیغات دور زمین یا حق پخش پرداخت نمی شود؟ ایجاد بدهی حاصل همین اتفاق تلخ هست. هنگامی که حق کلوب ها پرداخت نمی شود و از درآمدهای واقعی فوتبال بی بهره هستند چطور انتظار داریم که بدهی های خودشان را پرداخت کنند و چطور می خواهیم شاهد کم کردن پرونده های مالی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یا فیفا باشیم؟ کلوب نسبت به مربی و بازیکن خودش متعهد می شود ولی منابعی که جهت تامین اعتبارات نیاز دارد در دسترس نیست و نمی تواند حق واقعی خودش را دریافت کند. این حق قانونی ماست که از درآمد تبلیغات دور زمین منتفع شویم.

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی افزود: همانطور که ما در برابر مربی ، بازیکن و سایر عوامل تعهد داریم باید تعهدی هم از جانب فدراسیون و شرکت لیگ یا هر نهاد و سازمانی که از حوزه فوتبال درآمد دارد ، وجود داشته باشدتا حق کلوب ها را پرداخت کنند در حالی که امروز تعداد زیادی از کلوب ها با پرسشها مالی جدی دست به گریبان هستند و نمی توانند حق مسلم خودشان از همین درآمدهای مشروع را دریافت کنند. طلب واقعی کلوب تراکتورسازی از این محل با احتساب درآمد تبلیغات دور زمین و حق پخش در دو فصل قطعا بیش از ۱۰ میلیارد تومان است که تمامی پرسشها مالی موجود را حل می کند ولی هنوز این عنوان به جایی نرسیده هست. از برادر عزیزم آقای تاج می خواهم که عنوان تبلیغات دور زمین را به آخر برساند آیا که کلوب ها فشار زیادی در زمینه مالی مجبور می شوند.

درآمد ۱۰ میلیارد تومانی تراکتورسازی را بدهید / مصطفی آجورلو

آجورلو در آخر گفت: امیدوارم سال ۱۳۹۷ سال تحقق اهداف مورد نظر در استقلال اقتصادی کلوب ها ، قطع واقعی و فراگیر وابستگی به کمک های دولتی همچنین تحقق درآمدهای واقعی و عادلانه فوتبال حرفه ای باشد تا دیگر مثل همه سال های گذشته شاهد تشکیل پرونده های متعدد در کمیته انضباطی و ایجاد بدهی های سرسام آور جهت کلوب ها نباشیم. ما با کمک اسپانسرها، حدود ٤٠ درصد از تعهدات اعضای تیم را انجام داده ایم. من از این دوستان تقدیر می کنم. اگر بدهی ها نبود و درآمد حاصل از حق پخش و تبلیغات دور زمین هم محقق می شد می توانستیم بخش زیادتری از تعهدات مان را انجام دهیم. ما خیلی تلاش کردیم که قبل از سال تازه بخشی از تعهدات را انجام دهیم که هنوز موفق نشدیم و امیدواریم با کمک و کمک دوستان و حامیان مالی بتوانیم این تعهدات را پرداخت کنیم.

واژه های کلیدی: فوتبال | فوتبالی | تبلیغات | درآمدزایی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz