ماهی برنامه نویسی بهینه ساز دانلود برنامه

ماهی: برنامه نویسی بهینه ساز دانلود برنامه آموزشی asp.net pluralsight وب سایت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آبروی اختلاس‌گران را ببرید ، توصیه نمایندگان مجلس به سینماگران

هفدهمین مراسم خوش حالی مدیران تولید سینما با تجلیل از پیشکسوتان این عرصه برگزار شد و چند نماینده مجلس پیشنهادهایی را جهت سینماگران داشتند.

آبروی اختلاس‌گران را ببرید ، توصیه نمایندگان مجلس به سینماگران

توصیه نمایندگان مجلس به سینماگران/ آبروی اختلاس گران را ببرید

عبارات مهم : سینما

هفدهمین مراسم خوش حالی مدیران تولید سینما با تجلیل از پیشکسوتان این عرصه برگزار شد و چند نماینده مجلس پیشنهادهایی را جهت سینماگران داشتند.

به گزارش مهر، هفدهمین مراسم خوش حالی مدیران تولید سینمای کشور عزیزمان ایران شامگاه پنجشنبه ۲۱ تیر ماه با حضور سینماگران در محل هتل انقلاب برگزار شد.

آبروی اختلاس‌گران را ببرید ، توصیه نمایندگان مجلس به سینماگران

در ابتدای این مراسم، مهران رجبی بازیگر به عنوان مجری روی صحنه آمد و به حاضران خوش آمد گفت و در ادامه یونس صباحی از مدیران تولید پیشکسوت سینما گفت: این مراسم خوش حالی به بهانه تجلیل از مدیران تولید سینما برگزار می شود و امیدوارم با این تجلیل ها جایگاه این قشر از سینماگران زیاد آشنا شود.

در ادامه سیروس الوند کارگردان سینما و فاطمه ذوالقدر نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس لوح تقدیر و دیپلم افتخار را به یوسف صمدزاده از پیشکسوتان سینما اهدا کردند.

هفدهمین مراسم خوش حالی مدیران تولید سینما با تجلیل از پیشکسوتان این عرصه برگزار شد و چند نماینده مجلس پیشنهادهایی را جهت سینماگران داشتند.

صمدزاده با حضور روی سن بیان کرد: اعتقاد دارم مدیران تولید بهتری از من در سینما وجود دارد و باید آنها این لوح را می گرفتند. البته خوشحالم که این مراسم در کنار همکارانم و اعضای خانواده ام برگزار شد نه بعد از مرگم.

سیروس الوند نیز در ادامه این مراسم توضیح داد: طی یک ماه گذشته چند مراسم عزاداری دعوت شدم و امشب نخستین مراسم خوش حالی است که برگزار می شود. بسیار ناراحت هستم که مراسم خوش حالی ها در حال کم شدن هست؛ ما به مراسم خوش حالی زنده هستیم نه اشک. همچنین به مدیران تولید اعلام می کنم که شما نخ سینما هستید در شرایطی که امروز سینما دست ۱۵ نفر است شما باید شرایطی را فراهم کنید تا افرادی که بدون کار هستند سر کار بیایند.

در ادامه لوح تقدیر و دیپلم افتخار به وسیله کیومرث پوراحمد، مهدی صیادشیرازی و علی کشوری فرزند شهید کشوری به سعید سعدی اهدا شد.

آبروی اختلاس‌گران را ببرید ، توصیه نمایندگان مجلس به سینماگران

کیومرث پوراحمد نیز بیان کرد: دمتان گرم که هوای خودتان را دارید و جهت سینما مراسم خوش حالی می گیرید، مدیران دولتی که به فکر سینما نیستند. راجع به سعید سعدی نیز باید بگویم جزو افراد بسیار خوب و با آرامش سینما است چه در زمانی که مدیر تولید بود و چه حالا که تهیه کننده هست.

سعید سعدی نیز گفت: از انجمن مدیران تولید جهت این برنامه تقدیر می کنم.

هفدهمین مراسم خوش حالی مدیران تولید سینما با تجلیل از پیشکسوتان این عرصه برگزار شد و چند نماینده مجلس پیشنهادهایی را جهت سینماگران داشتند.

در بخش دیگر مراسم احمد مازنی رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و علیرضا محجوب نماینده مجلس لوح تقدیر و دیپلم افتخار را به ناصر مقدس اهدا کردند.

مازنی در سخنانی گفت: افرادی از صنوف متفاوت امشب در کنار اعضای انجمن مدیران تولید حضور دارند که این حضور به هم افزایی و همفکری کمک می کند. سینماگران در جامعه تاثیرگذار هستند و باید از این وقت وتاثیرگذاری در جامعه استفاده کنند. به خصوص سینماگران می توانند با استفاده از اینترنت و با استفاده از فالورهای خود جهت تاثیرگذاری مثبت در جامعه استفاده کنند.

آبروی اختلاس‌گران را ببرید ، توصیه نمایندگان مجلس به سینماگران

وی بیان کرد: در تلاش هستیم تا در مجلس قانون صنفی هنر را تصویب کنیم لیکن بازیگران و صورت های معروف فاقد این قانون هستند و همین مساله مشکلاتی را ایجاد کرده هست. در حال حاضر بازیگران و صورت های معروف مانند کارگران باید از وزارت رفاه به دنبال حقوق خود باشند که این امر در ارزش آنها نیست. امیدوارم این قانون هرچه سریعتر به وسیله مجلس تصویب شود.

در ادامه پوران درخشنده کارگردان سینما، مصطفی کواکبیان نماینده مجلس و علی دهکردی لوح افتخار و دیپلم افتخار را به عباس درخشنده اهدا کردند.

پوران درخشنده گفت: خوشحالم در شرایطی که مصیبت از آسمان زمین و هر طرف بر سر ما می بارد این مراسم برگزار می شود. این روزها جامعه ما آرامش ندارد و مسایل اقتصادی و مالی شرایط را جهت همه سخت کرده است حتی بسیاری از افراد که در این مراسم حضور دارند مدت ها است که بدون کار هستند.

وی که جهت تجلیل از برادرش روی سن آمده بود بیان کرد: برادرم معمولا مدیر تولید فیلم های من بوده و هر لحظه در زمینه پایین آمدن هزینه تولید تلاش کرده است.

کواکبیان نیز بیان کرد: شما مدیران تولید باید به این مساله توجه کنید که جایگاه بسیار مهمی در سینما دارید و میزان الحراره جامعه هستید. شما تولیدکنندگان سینما باید دست به دست هم دهید تا انحصار در سینما را بشکنید و ما هم در مجلس پشت سر شما هستیم.

وی توضیح داد: این اختلاس ها و این رقم های نجومی و سرکیسه کردن مردم را در فیلم های خود نشان دهید تا آبروی آنها برود.

در ادامه با حضور محمدرضا باهنر، سید محمود دعایی و بهروز افخمی دیپلم افتخار و لوح تقدیر به وحید مشایی اهدا شد.

محمود دعایی نیز گفت: افتخار می کنم که یکی از علاقه مندان و حامیان سینما هستم.

افخمی نیز بیان کرد: فیلمسازان و کارگردانان در فیلم ها جهت اینکه چیز خوبی بسازند در حال دیوانه بازی هستند و برنامه های تولید فیلم را به هم می ریزند و این مدیران تولید هستند که شرایط را جهت تولید فیلم فراهم می کنند.

باهنر نیز تاکید کرد مدیران تولید می توانند دو راهی را از جلوی پای بازیگران و صورت های معروف بردارند و به سینما کمک کنند.

برای تقدیر از عبدالله شهباززاده، سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و لیلا زین الدین و رسول صدرعاملی روی صحنه آمدند.

صدرعاملی بیان کرد: بعد از ۱۰ سال غیبت با ۲ کار به سینما بازگشتم. مدیران تولید قلب تپنده تولید هستند و نباید فراموش کرد که ما باید خودمان به فکر خودمان باشیم.

همچنین جهت اهدای لوح تقدیر طاهر امانی جهت حضور در سرو زیر آب، امیر سرتیپ یوسف قربانی فرمانده کل هوانیروز، حجت الاسلام محمدحسین ابوترابی فرد و علی قایم مقامی روی صحنه آمدند.

ابوترابی در این مراسم گفت: سینمای کشور عزیزمان ایران بعد از انقلاب درخشید و فیلم های دفاع مقدس را می توان نماد دفاع مقدس دانست لیکن محتوای این آثار ارزشمند هنری از دفاع مقدس سرچشمه می گرفت. شهدای عالی قدر شخصیت های متفاوتی داشتند که در فیلم های دفاع مقدس ظهور پیدا کردند و همین مساله این آثار را با فیلم های هالیوودی که راجع به جنگ ساخته شده است اند متفاوت می کند. دنیا به این فکر است که فیلم های خوبی از فرار از زندان در طول جنگ ها نشان دهند ولی اسرای کشور عزیزمان ایران فرار نمی کردند بلکه مبارزه می کردند.

واژه های کلیدی: سینما | سینمای | سینماگران | مراسم عزاداری | کارگردان سینما | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz