ماهی برنامه نویسی بهینه ساز دانلود برنامه

ماهی: برنامه نویسی بهینه ساز دانلود برنامه آموزشی asp.net pluralsight وب سایت

گت بلاگز اخبار حوادث مردجوان به زن مطلقه ای که جهت کار در منزل اش استخدام کرده بود تجاوز کرد

زن جوانی حدود 10 روز قبل شکایت کرده بود با مشاهده یک آگهی جهت کار خانگی، به آپارتمانی درغرب پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته ولی به وسیله مردی مورد تعرض قرار گرفت

مردجوان به زن مطلقه ای که جهت کار در منزل اش استخدام کرده بود تجاوز کرد

عبارات مهم : ایران

زن جوانی حدود 10 روز قبل شکایت کرده بود با مشاهده یک آگهی جهت کار خانگی، به آپارتمانی درغرب پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته ولی به وسیله مردی مورد تعرض قرار گرفته است.

کشور عزیزمان ایران نوشت:پس از این شکایت، مرد جوان تحت بازجویی قرارگرفت ولی منکرتجاوز شد. با این حال شاکی و متهم صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی – مستشار دادگاه- تشکیل شده است بود پای میزمحاکمه ایستادند.

در ابتدای جلسه، شاکی در حالی که اشک می ریخت به قضات گفت: «حدود 10 سال قبل از همسرم که به جرم مواد مخدر زندانی بود طلاق گرفته ام. در این مدت با کار کردن در منزل های مردم، تهیه و فروش ترشی و سبزی مخارج زندگی خودم و فرزندم را تهیه کرده ام. چندی قبل درحالی که به فکرکاری بهتر و پردرآمدتر بودم از طریق یک سایت با آگهی مرد شیاد روبه رو شدم. بعد هم تماس گرفتم و بعد از دقایقی گفت و گو، آدرس منزل اش را گرفتم تا جهت صحبت راجع به کار به آپارتمانش بروم.روزی که به آپارتمانش رفتم او در منزل تنها بود. در حال صحبت راجع به شرایط کار و حقوق و مزایا بودیم که ناگهان این مرد بی رحم پیشنهاد کثیفی داد ولی گفتم زن آبرومندی هستم و…ولی او که نشانه شومی داشت بی محابا به طرفم هجوم آورد و دراوج بی پناهی به من تعرض کرد. افسوس که صدایم به هیچ جایی نرسید. بعد هم ترساندن کرد اگرشکایت کنم انتقام مشکل خواهد گرفت.

مردجوان به زن مطلقه ای که جهت کار در منزل اش استخدام کرده بود تجاوز کرد

سپس فرزین- متهم 30ساله- پای میز محاکمه ایستاد ولی در دفاع ازخود گفت: «این زن با پای خودش به منزل ام آمد و تمامی گفته هایش دروغ است چراکه با میل خودش با من رابطه داشت و… قرار بود او سه ماه در منزل ام کار کند و ماهانه یک میلیون و دویست هزار تومان حقوق بگیرد، آیا که همسرم مریض هست. جهت همین درخواست کارگر کرده بودم.»

در این هنگام مدیر دادگاه از متهم پرسید آیا زن مطلقه ای را جهت کاردرخانه ات خواسته بودی؟ متهم پاسخ داد: جهت اینکه می خواستم راحت باشم. درهمین هنگام قاضی گفت: «این عنوان نشان می دهد که تو صرفاً یک زن کارگر نمی خواستی!» و…ناگهان متهم گفت: «من با حضور یک شاهد این زن را به عقد موقتم درآوردم، ولی فقط به صورت کلامی و…درهمین هنگام زن جوان گفت: «این مرد فریبکار دروغ می گوید چراکه هیچ شاهدی وجود نداشت. اگرشاهد دارد حتماً به دادگاه بیاورد.» و…

زن جوانی حدود 10 روز قبل شکایت کرده بود با مشاهده یک آگهی جهت کار خانگی، به آپارتمانی درغرب پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته ولی به وسیله مردی مورد تعرض قرار گرفت

بدین ترتیب بعد ازپایان بازجویی مقدماتی متهم با قرار وثیقه دو میلیارد ریالی بازداشت شد. قرار است قضات جهت صدور رأی در جلسه دیگری همسر متهم و شاهدش را به دادگاه احضار کنند.

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | زن مطلقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz